4you Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da li je muzicki ukus presudan za vezu?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Da li je muzicki ukus presudan za vezu? Empty
PočaljiNaslov: Da li je muzicki ukus presudan za vezu?   Da li je muzicki ukus presudan za vezu? I_icon_minitimeDecembar 27th 2011, 4:32 am

Kazu da se suprotne stvari privlace,ali koliko god one bile razlicite, ipak mora postojati i nekih slicnosti.

Mislim da muzika cini jedan od vaznijih delova nasih zivota.Za nekoga je muzika samo precica do ostvarenja da bude sa nekim,za nekoga mozda ne.

Koliko je za vas vazno muzicko opredelenje vaseg partnera?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 211
Datum upisa : 26.12.2011
Lokacija : 4you Forum

Da li je muzicki ukus presudan za vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je muzicki ukus presudan za vezu?   Da li je muzicki ukus presudan za vezu? I_icon_minitimeDecembar 27th 2011, 4:34 am

Pa ne mnogo, da budem iskren. Muzika spaja ljude, to je tačno ali smatram da u vezi mnogo bitnije stvari od muzike igraju ulogu.
Nazad na vrh Ići dole
https://4you.serbianforum.info
Skitnica
Urednik
Urednik
Skitnica


Broj poruka : 100
Datum upisa : 26.12.2011
Lokacija : Opšte diskusije

Da li je muzicki ukus presudan za vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je muzicki ukus presudan za vezu?   Da li je muzicki ukus presudan za vezu? I_icon_minitimeDecembar 27th 2011, 4:38 am

Mislim da nije presudan. Jer ako se meni neko dopada onda znaci da ga prihvacam takvog kakav jeste, pa onda on bio roker ili narodnjak.Svejedno mi je, samo da je o.k. A muziku slusam svaku tako da mi to bas i ne stvara neki problem....

hahahaha, da ne bi bilo" Mile voli disco, a ja kolo Šumadinsko".... Eto bitna je ljubav
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li je muzicki ukus presudan za vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je muzicki ukus presudan za vezu?   Da li je muzicki ukus presudan za vezu? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li je muzicki ukus presudan za vezu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Biti Metalac - Ukus ili Zapovest?
» Muzički Posteri
» Najbolji muzicki dueti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4you Forum :: Opšte Diskusije :: Stajling :: Opšte Teme-
Skoči na: