4you Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc? Empty
PočaljiNaslov: Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc?   Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc? I_icon_minitimeDecembar 27th 2011, 3:02 am

Razni osećaji se prepliću u našem životu. Šta je ono što vama najteže pada?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 211
Datum upisa : 26.12.2011
Lokacija : 4you Forum

Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc?   Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc? I_icon_minitimeDecembar 27th 2011, 3:07 am

Najteže mi pada rastanak od nekoga .... Bol me bije duboko, tuga traje vrlo dugo a nemoć do sada nisam iskusio. Nadam se i da neću ...
Nazad na vrh Ići dole
https://4you.serbianforum.info
Skitnica
Urednik
Urednik
Skitnica


Broj poruka : 100
Datum upisa : 26.12.2011
Lokacija : Opšte diskusije

Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc?   Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc? I_icon_minitimeDecembar 27th 2011, 3:53 am

Najtezi mi je rastanak, pa onda neka to bude ljubavni, rodbinski...A to sto mi nanosi najveceu bol je rastanak kada je smrtni slucaj.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc?   Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc? I_icon_minitimeDecembar 27th 2011, 10:02 am

Nemoc. Kada zudim za necim i zelim a nemogu stici do toga.
Nazad na vrh Ići dole
Leptirica

Leptirica


Broj poruka : 12
Datum upisa : 28.12.2011
Lokacija : U dobrom drustvu

Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc?   Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc? I_icon_minitimeDecembar 29th 2011, 9:02 am

Nemoc,to mi najteze pada,osecaj da ne mogu da pomognem,ucinim bilo sta da nekome bude dobro!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc?   Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koji je po vama osecaj najtezi:tuga,bol,nemoc?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4you Forum :: Opšte Diskusije :: Diskusije o svemu i svačemu-
Skoči na: