4you Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Sta mislite o "Grand Produkciji"?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Sta mislite o "Grand Produkciji"? Empty
PočaljiNaslov: Sta mislite o "Grand Produkciji"?   Sta mislite o "Grand Produkciji"? I_icon_minitimeDecembar 26th 2011, 3:22 pm

Izvolite...
Nazad na vrh Ići dole
Skitnica
Urednik
Urednik
Skitnica


Broj poruka : 100
Datum upisa : 26.12.2011
Lokacija : Opšte diskusije

Sta mislite o "Grand Produkciji"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o "Grand Produkciji"?   Sta mislite o "Grand Produkciji"? I_icon_minitimeDecembar 27th 2011, 4:07 am

Ne znam sta bi rekla za to.Zivim u inostranstvu i ovde narod nas to slusa, jer jih ta Grand produkcija veze na rodni kraj.Necu reci da ja ne slusam narodnu muziku.Slusam, one kao sto su Miroslav Ilic, Tozovac....
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 211
Datum upisa : 26.12.2011
Lokacija : 4you Forum

Sta mislite o "Grand Produkciji"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o "Grand Produkciji"?   Sta mislite o "Grand Produkciji"? I_icon_minitimeDecembar 27th 2011, 4:19 am

Grand Šund bih ga ja nazvao. Ali, kako je ovo Muzički Forum, ne bih se izrazio baš na taj način.

Ono što mene najviše nervira nije to što se prikazuje, i treba da se prikazuje. Ne nerviraju me učesnici, i treba ih biti i svaka čast velikoj većini. Ono što mene nervira jeste atmosfera, žiri, voditelj, vlasnik i televizija na kojoj se prikazuje, nerviraju me oni koji od toga prave Grand Šou (jer tako se i zove), nerviraju me postupci organizatora istog .....

Napravi malo i prosto, jednostavno, da ga svi vole i da ga svi prate, da svi navijaju (jer za koga će ako ne za svoje) i da svi imaju pozitivno mišljenje o tome.

Dok ga gledam, stičem utisak da gledam američkog Velikog Brata ili neku još idiotskiju emisiju istog porekla. I to je ono zašto ne volim grand šou.
Nazad na vrh Ići dole
https://4you.serbianforum.info
Skitnica
Urednik
Urednik
Skitnica


Broj poruka : 100
Datum upisa : 26.12.2011
Lokacija : Opšte diskusije

Sta mislite o "Grand Produkciji"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o "Grand Produkciji"?   Sta mislite o "Grand Produkciji"? I_icon_minitimeDecembar 27th 2011, 4:24 am

A kada gledas Grand Show i pogadjane tajanstvene licnosti i voditelja kako je ljubazan do ljudi koji zovu i pogadjaju tajanstvenu licnost..., e to ja mislim da nema nigde.

Ponekad se bas zacudim da li je stvarno tako reagovo ili se samo sali.A ja mislim da ipak treba ukazati postovanje prema gledaocima i lepo jim reci da li su pogodili ili ne.

Ne svidja mi se Popovicevo ponasanje.
Nazad na vrh Ići dole
Leptirica

Leptirica


Broj poruka : 12
Datum upisa : 28.12.2011
Lokacija : U dobrom drustvu

Sta mislite o "Grand Produkciji"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o "Grand Produkciji"?   Sta mislite o "Grand Produkciji"? I_icon_minitimeDecembar 29th 2011, 10:07 am

Bilo je vreme kada sam zbog pojavljivanja "Zvezda Granda" gledala tu emisiju,zbog odredjenih pevaca,ali ovo danas prevazilazi sve mere ukusa i zelje da se isprati neko desavanje. Sve mi je vise doslo preko glave tako da to vise i ne gledam, nestali oni pravi pevaci i prave narodne muzike da vise nije moguce slusati. Gde su svi oni stari dobri pevaci narodne muzike- nestali u akciji! Strasno!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta mislite o "Grand Produkciji"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o "Grand Produkciji"?   Sta mislite o "Grand Produkciji"? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta mislite o "Grand Produkciji"?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4you Forum :: Muzičke Diskusije :: U Srcu Muzike-
Skoči na: