4you Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kažite nam nešto o sebi

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 211
Datum upisa : 26.12.2011
Lokacija : 4you Forum

Kažite nam nešto o sebi Empty
PočaljiNaslov: Kažite nam nešto o sebi   Kažite nam nešto o sebi I_icon_minitimeDecembar 26th 2011, 7:55 am

Kažite nam odakle dolazite i još po nešto o sebi Very Happy


Poslednji izmenio Admin dana Decembar 26th 2011, 11:43 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://4you.serbianforum.info
Skitnica
Urednik
Urednik
Skitnica


Broj poruka : 100
Datum upisa : 26.12.2011
Lokacija : Opšte diskusije

Kažite nam nešto o sebi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kažite nam nešto o sebi   Kažite nam nešto o sebi I_icon_minitimeDecembar 26th 2011, 11:04 am

Pozdrav Very Happy

Ja sam Skitnica i dolazim sa severa. Godina imam dovoljno da i da budem devojka, majka ili tetka Very Happy
Volim muziku i plavu boju i zato sam ovde Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Leptirica

Leptirica


Broj poruka : 12
Datum upisa : 28.12.2011
Lokacija : U dobrom drustvu

Kažite nam nešto o sebi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kažite nam nešto o sebi   Kažite nam nešto o sebi I_icon_minitimeDecembar 29th 2011, 8:56 am

Hajde da se upoznamo, bilo bi lepo! Dolazim sa juga ove nase lepe zemlje,i garantujem da ne vazi ono sto juznije to tuznije. Vrlo smo fini i veseli ljudi i volimo da se druzimo.
Volim da slusam razlicitu vrstu muzike, vise volim nase domace stvari,ali ne bezim ni od toga da slusam i ono sto nije nase. Verujem da cemo vremenom uspeti mnogo bolje da se upoznamo...Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kažite nam nešto o sebi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kažite nam nešto o sebi   Kažite nam nešto o sebi I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kažite nam nešto o sebi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4you Forum :: Upoznajmo se :: Odakle nam dolazite?-
Skoči na: